rivel cistici technika rivel cistici technika rivel cistici technika rivel cistici technika rivel cistici technika rivel cistici technika

Vysavače, extraktory

Vysavače, extraktory

Vysavače mohou být použity v různých oblastech průmyslu, stavebnictví, zemědělství, potravinářství i zdravotnictví a mohou na ně být  kladeny různé požadavky, ať už se jedná o suché či mokré nečistoty, odpad, prach, špínu nebo dokonce nebezpečné (hořlavé, výbušné) substance - nabízíme vždy vhodné řešení. Některá tato zařízení jsou konstruována k nepřetržitému (24-hodinovému) provozu a to i v nejnáročnějších podmínkách průmyslu a služeb.

 

Důležitou částí vysavačů je vícestupňová turbína s nezávislím chlazením hnacího elektromotoru. Tento systém (tzv. By-pass) se používá výhradně u sacích jednotek průmyslových a profesionálních vysavačů a chrání sací jednotku před tepelným poškozením při ucpání sací hadice nebo totální neprůchodnosti filtrů v důsledku zanedbání údržby.

Vysavače jsou vybaveny rozsáhlým spektrem příslušenství - filtrů (PES, cyklonů, lamelových, vodních aj.), hadic, trubek, lišt a koncovek k použití v nejrůznějších podmínkách, takže nabízená zařízení jsou vhodná pro víceúčelové použití a k uspokojení všech specifických nároků.

V kategorie vysavačů nabízíme značky Kärcher, Ghibli, Wirbel, Spteco, Kränzle .© 2006 - 2024 Copyright Rivel